ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

25.08.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A sú tu najzaujímavejšie videá od našich iReportérov z uplynulého týždňa. Poďme sa na ne pozrieť.

Fascinujúce zábery búrkového mračna nad hrebeňom Volovských vrchov medzi Kojšovskou hoľou a Kloptaňom zachytil iReportér Jaroslav Hamrák.

iReportérka Silvia Mináriková bola svedkom záchrannej akcie vo Vysokých Tatrách, pri ktorej musel zasahovať vrtuľník.

Most nad riekou v Šalkovej je vo veľmi zlom stave a čaká na opravu. iReportér Braňo Miklošovič nameral na moste dieru veľkú 48x9 centimetrov.

Zábery fontány v mestskom parku v Košiciach poslala iReportérka Miroslava Mattová. Po zotmení ste v rámci vodnej svetelnej a ohňovej show mohli vidieť premietanie na vodný stĺpec.

iRerpotér Roman Artim nakrúcal na Horehronských dňoch spevu a tanca v Heľpe. Folklórne súbory prezentujú tradície Horehronia.

Občerstvenie koní a jazdcov v Hamuliakove v rámci vytrvalostných pretekov na koňoch v okolí Šamorína zaznamenal iReportér Lukáš Filo.

Stačí vrchnák z nádrže na vodu a v našej záhrade je to - ako na vtáčom kúpalisku. Vystriedajú sa sýkorky, žltochvosty, stehlíky aj vrabce. Video poslala iReportérka Estera Lukačková.

iReprotér Lukáš Klimo pozýva na výlet po Slovensku vlakom. Poslal zábery z vlaku idúceho po Chmarošskom viadukte.

iReportér Marián Nomilner nakrúcal na 24.ročníku Zrazu historických vozidel v Trnave. Na mieste sa zišlo viac ako 40 automobilov a okolo 10 motoriek.

V Prahe sa tiež zhromaždili historické vozidlá na štarte tradičného závodu 1000 mil československých, ktorý se koná na trase Praha Bratislava. Video poslal iReportér Petr Porubský.

Rozkvitnutú lúku pri chodníku nad chatou Plesnivec v Belianskych Tatrách nakrútila iReportérka Silvia Mináriková. No nie je to krása? Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i Vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vášho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM