ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

03.09.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

V Novej Dubnici sa konal už 8. ročník medzinárodného Festivalu dychových orchestrov a mažoretiek. Vzhľadom na situáciu sa organizátori rozhodli vytvoriť jeden spojený orchester zo zástupcov z Chebu, Dolného Benešova a Novej Dubnice. Nakrúcal iReportér Daniel Imriška.

V Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove sa zišli historické autá. A bolo čo obdivovať. Video zaznamenal iReportér Martin Špaček.

V Smoleniciach v okrese Trnava sa konal tradičný festival medových nápojov. Video poslal iReportér Marian Nomilner.

Na Gemerskom folklórnom festivale v Rejdovej nakrúcal iReportér Roman Artim. Išlo už o 47. ročník.

Tip na výlet na Kežmarský hrad poslal iReportér Martin Kokavec. O hrade je prvá písomná zmienka už z roku 1463.

V Stropkove sa konal tradičný závod v parkurovom skákaní Zlatá podkova. Video poslal iReportér Roman Madej.

Veža snov – tak nazval svoje video iReportér Vladimír Vraník. Poslal tip na rodinný výlet na výhliadkovú vežu na Štrbskom plese s možnosťou použiť tobogán cestou dole.

Až na samom hrebeni Nízkych Tatier nakrútil čmeliaka iReportér Blažej Štrba. Čmeliak opeľuje i v daždi a v chladných dňoch, keď včely ani nevyletia.

iReportér Matej Karpáč pohotovo nakrútil kolónu za obcou Hriadky, ktorú spôsobila dopravná nehoda.

Vodácká idylka na rieke Hron zaujala iReportéra Ivana Uhrina.

Vodná nádrž Úhorná pri západe slnka ponúka návštevníkom úžasný pohľad na konci dňa. Video nakrútil iReportér Martin Kokavec.

Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i Vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vášho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM