ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

19.08.2020 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Najlepšie videá odvysiela RTVS v Ranných správach každý pondelok. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A je tu výber toho najlepšieho, čo nakrútili naši iReportéri, ktorí posielajú videá k nám do redakcie cez mobilnú aplikáciu  iReportér RTVS, ktorú si aj vy môžete sami stiahnuťdo svojho mobilného telefónu. Za videá ďakujeme, poďme sa na ne pozrieť.

Veterná smršť vyvracala stromy pred Banskou Bystricou. Kmene padali na cestu a autá ich museli kyvadlovo obchádzať. Nakrúcal iReportér Stanislav Benáci.

V Levoči se uskutočnil 5. ročník Medzinárodného festivalu vežovej hudby. Počas 5 dní odznela každý deň z balkónov historickej radnice hudba dychových telies. Video cez aplikáciu iReportér RTVS poslal Martin Kokavec.

Horúce počasie striedajú silné búrky. Takto bičoval dážď záhradu iReportéra Vladimíra Vraníka v Senci.

Zábery z tobogánov na termálnom kúpalisku v Dolnej Strehovej v okrese Veľký Krtíš poslal iReportér Tommy Pohanka.

iReportér Ján Margeta nakrútil prípravy vtáctva na odlet do Afriky. Drôty elektrického napätia sú v obci Šumiac pod Kráľovou hoľou obsypané vtákmi.

V Trnave sa na Trojičnom námestí uskutočnil štvrtý ročník Trnava Meeting – stretnutia upravených (tuningových) a zaujímavých áut zo Slovenska i zo zahraničia. Video poslal iReportér Marián Nomilner.

Zábery z vodného diela Veľká Domaša poslal iReportér František Lakata. Voda je tam teplá a čistá -  ideálna na kúpanie.

V Trnave se konal 20. ročník Špeciálnej výstavy pointrov a setrov. Súťaže o šampióna krásy sa zúčastnilo 35 psov. Video nakrútil iReportér Marián Nomilner.

iReportér Marián Koščo poslal idylické zábery večernej pastvy kôz.

Za všetky videá ďakujeme. Nakrúcajte  a posielajte dianie okolo vás. Vaše videá radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM