ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

08.09.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A sú tu najzaujímavejšie videá od našich iReportérov z uplynulého týždňa. Pozrieme sa na letecké dni SIAF a uvidíme i prekrásnu dvojitú dúhu a zvedavé surikaty. Cez aplikáciu iReportér nám posielate, čo sa deje vo vašom okolí a deje sa toho naozaj mnoho. Poďme sa na to pozrieť.

Tohtoročné SIAF – Medzinárodné letecké dni zaznamenal na leteckej základni Malacky – Kuchyňa iReportér Štefan Orosi.

Svoje letecké dni usporiadali i lastovičky v obci Soľ v Prešovskom kraji. Video poslala iReportérka Jana Hybalová.

A takto vyzeralo otvorenie nového školského roka v škole svätého Jána Bosca v Novej Dubnici. Podľa iReportéra Daniela Imrišku sa všetci prajeme, aby sa žiaci v škole cítili dobre.

Pri Pamätníku SNP na Univerzitnom námestí sa v Trnave uskutočnilo spomienkové stretnutie na 77. Výročie pamätných dní Slovenského národného povstania. Na mieste bol iReportér Marian Nomilner.

V Banskej Bystrici sa konal Slovenský deň kroja. iReportérka Tatiana Marušková hlási, že bolo veselo a ľudia si s chuťou zatancovali.

iReportér Roman Artim nakrúcal na Turčianskych slávnostiach folklóru. Na záberoch zaznamenal vystúpenie detského súboru Malá Lubená. 

V Lednických Rovniach sa konal 3. ročník zápasov v boxe. Podujatia sa zúčastnilo viacero slovenských boxerských klubov. Video poslal iReportér Vladimír Vraník.

iReportér Ján Margeta zaznamenal živé vysielanie rádia Regina Banská Bystrica na Kráľovej holi, kde si pripomínali históriu tamojšieho vysielača.

Folklórom inšpirovaný Slovenskí Rebeli úspešne hosťovali u Stanislava Štepku v legendárnom Radošinskom naivnom divadle. Na mieste bol iReportér Jozef Černek.

iReportér Radoslav Babjarčík navštívil najkrajšiu ZOO na východnom Slovensku v Košiciach. Doporučuje návštěvu rodinky surikát, ktoré vám ochotne zapózujú.

iReportér Peter Brňák bol svedkom krásneho úkazu. Nad bratislavskou časťou Lamač nakrútil dvojitú dúhu.

Prekrásny výhľad na slovenskú zem si užíval na Kriváni iReportér Miroslav Čeliga. Pokochajte sa. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať  i Vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vášho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM