ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

18.09.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A sú tu najzaujímavejšie videá od našich iReportérov z uplynulého týždňa. Cez aplikáciu iReportér nám posielate, čo sa deje vo vašom okolí. Poďme sa na to pozrieť.

iReportér Martin Kokavec zaznamenal prácu pamiatkarov, ktorí v Levoči čistili odkvapy na historických budovách.

Na folklórnom podujatí s názvom Lovčická heligónka vystúpil i súbor Hron, ktorý prezentuje región Tekov. Video poslal iReportér Roman Artim.

Možno neexistuje krajší pohľad na hory ako z teplovzdušného balónu. Nakrúcala iReportérka Silvia Aková.

Po poriadnom obede prichádza čas na pravú siestu. Odpočinok kráv pod Tlstou vo Veľkej Fatre nakrútil iReportér Dmitrie Ristič.

Krásnu prírodu začínajúcej jesene nakrútila v Liptovskom Trnovci iReportérka Tatiana Marušková.

Po takmer dvoch rokoch zavítala na Slovensko na svojom turné česká speváčka Lucie Bílá. Nakrúcala iReportérka Andrea Kovaľová. Prosíme, nakrúcajte svoje videá na šířku, v televízii to vyzerá lepšie.

iReportérka Estera Lukačková nás pozýva na most nad riekou Nitra v blízkosti Nových Zámkov. Stačí si zobrať ďalekohľad alebo nazoomovať fotoaparát, a pozorujete symbiózu volaviek a divokých kačíc.

iReportérka Marcela Sányová poslala dôkaz blížiacej sa zimy. Lastovičky sa už chystajú na odlet do teplých krajín.

Krásne časozberné video dokumentujúce náladu pri západe slnka nad Dunajom v Hamuliakove nakrútil iReportér Lukáš Filo.

Babie leto je krásne obdobie v roku. A keď slniečko zasvieti, staneme sa svedkami prekrásnych scénérií. Fascinujúce video v Tatrách nakrútila iReportérka Tatiana Marušková. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i vy prostredníctvom aplikácie iReportér z vášho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM