ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

24.10.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

iReportéri opäť horlivo nakrúcali po celom Slovensku. Pozrieme si zábery horiacich budov v Bratislave i mnoho ďalších. Poďme sa na to pozrieť.

iReportér Marko Popovič pohotovo zachytil požiar opustenej budovy na Račianskej ulici v Bratislave. Požiar hasilo 50 hasičov. Našťastie sa nikto nezranil.

Další požiar nakrútila iReportérka Michaela Drančáková v Ružinove. Podľa jej svedectva sa budova následkom ohňa začala rozpadať ako lego. Prosíme, nakrúcajte svoje videá na šírku. V televízii to vyzerá lepšie.

iReportérka Alena Beláková bola počas výletu v Lubinských kopaniciach svedkom vzletu horkovzdušného balóna.

iReportér Marián Nomilner nakrúcal na Dni otvorených dverí na Strednej priemyselnej škole v Trnave. Škola predstavila záujemcom svoje študijné odbory.

Sud na diaľnici D1 môže byť veľmi nebezpečnou prekážkou. iReportér Martin toto nebezpečie nakrútil pred obcou Beluša v smere do Bratislavy.

Ovečky sa pasú na poslednej vysokohorskej paši, ktorú už vo Veľkej Fatre začína pokrývať prvý sneh. Video poslal iReportér Jaroslav Hamrák.

iReportér Miroslav Gandžala nakrútil prvý tohtoročný sneh na Kráľovej holi.

Slnečný deň v Zapadných Tatrách si užíval iReportér Daniel Faix. Nakrútil panoramatické zábery pod vrcholom Baranca. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i Vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vašho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM