ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

05.12.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Exkluzívne zábery zásahu hasičov, ktorí boli privolaní k horiacemu autu v centre Bratislavy, ale i adventný čas nakrúcali naši iReportéri. Nejlepšie videá sme vybrali do následujúceho zostrihu. Môžete sa  pripojiť i vy – stiahnite si aplikáciu iReportér a posielajte videá. Poďme se na to pozrieť.

Pohotové zábery nehody v centre Bratislavy nakrútila iReportérka Karolina Caroll. Na Patrónke začalo horieť auto a zásah hasičov bol nutný.

Video zachytávajúce prípravy na osadenie vianočného stromu na námestí v Petržalke poslal iReportér Antonije Levičanin.

Šikovné žienky klubu Jednoty dôchodcov vo Vyšných Ruzbachoch pripravili živý adventný veniec. Nakrúcal iReportér Radoslav Babjarčik.

Zima se už nekompromisne hlási o slovo. iReportér Miroslav Petro zachytil zimnú náladu so snežením v Devínskej Nové Vsi.

Nad obcou Šumiac na Horehroní už leží poprašok snehu. Video z prechádzky poslal iReportér Ján Margeta.

Silná poľadovica potrápila obyvateľov Banskej Bystrice. Topánky sa šmýkali a bolo treba chodiť veľmi opatrne. Autorom videa je iReportér Jaro Karak.

Materská škola Jahôdka v Senci zorganizovala šarkaniádu pre svojich škôlkárov a ich rodičov. Počasie bolo priaznivé. Nakrúcal iReportér Vladimír Vraník.

Pri prechádzke v okolí rybníka v Poprade si iReportérka Estera Lukačková všimla káčera pri jeho dôkladnej rannej údržbe.

Raňajky a večera pre sýkorky a pre nás, parádne vtáčie divadielko,občas bitka,šarvátky. Tak okomentovala svoje vtáčie video iReportérka Tatiana Marušková.

Slovenské hory sú naozaj prekrásne. Dokazuje to i časosberné video iReportérky Estery Lukačkovej, které zachytáva mraky v okolí našej najvyššej hory Gerlachovského štítu. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i Vy pomocou aplikácie iReportér z Vášho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM