ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

11.12.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Dramatické zábery chát a garáží v Ružomberku, ale i sánkovanie na bratislavskej Kolibe nakrúcali naši iReportéri.Videí prišlo požehnane a tie nejlepšie sme vybrali do následujúceho zostrihu. Môžete sa pripojiť i vy – stiahnite si aplikáciu iReportér a posielajte videá. Poďme sa na to pozrieť.

Dramatické zábery ranného požiaru chát, záhrad a garáží v Ružomberku poslal iReportér Vladimír Horváth.

Vozovku kompletne pokrytú snehom a dlhú zápchu automobilov neďaleko lyžiarskeho strediska Donovaly nakrútil iReportér Emil Blaško. Prosíme, nakrúcajte videá na šírku. V televízii to vyzerá lepšie.

iReportér Vladimír Vraník nakrútil akciu ponožkový október, počas ktorej ľudia z materskej škôlky Jahôdka v Banskej Bystrici zbierali ponožky pre bezdomovcov.

Počas lockdownu se v predvianočný čas tvoria dlhé rady. Pred obchodným domom v Košiciach nakrúcal iReportér Pavol Titurus. Podľa jeho svedectva ľudia dodržovali rozostupy a maximálny počet v predajniach.

Krásny 3 metre vysoký vodopád v obci Ľubietovej nakrútil iReportér Ladislav Eliaš. V tomto krásnom potoku sa vyskytujú granáty tmavočervenej farby.

Hojnú adventnú nedeľu si užívali vtáčiky na krmítku za oknom iReportérky Tatiany Maruškovej.

Stráne pokryté snehom prilákali mnoho detí i dospelých na sánkach. Na bratislavskej Kolibe bolo naozaj veselo. Video poslala Silvia Mináriková.

A o kúsok ďalej od kopca sa už začali stavať snehuliaci. Video je tiež od Silvie Minárikovej.

Na horách bolo ráno jasno. Na Kráľovej holi namerali osem stupňov pod nulou. Fúkal čerstvý vietor. Nakrúcal iReportér Ján Margeta.

A rýchlo zo zimy do tepla. iReportér Ivan Zamečník poslal video z exotického Hawaja. Vychutnajte si západ slnka uprostred Pacifiku.

Snáď neexistuje krajší pohľad než na naše Tatry. Toto prekrásne video, na ktorom iReportérka Estera Lukačková zachytila vrcholy hôr z Popradu je toho dôkazom. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielať i Vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vášho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM