ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

12.01.2022 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Zimná krajina, otužilci, prechádzanie diviakov cez ulicu Bratislavy – takéto a mnohé dalšie videá nakrúcali naši iReportéri. Môžete sa připojit i vy – stiahnite si aplikáciu iReportér a posielajte videá. Tie najlepšie odvysielame. Poďme sa na to pozrieť.

Z tohoto videa ide ale zima. Púchovskí ľadoví medvedi sa ponorili v dvoch stupňoch pod bodom mrazu do vôd ľadového Váhu. Na brehu rieky nakrúcal iReportér Milan Korený.

iReportérka Ingrid Valentínová nakrútila dramatické zábery. Sedem divých prasiatok sa kochalo výhľadom na nočnú Bratislavu – a jedno z nich len tak tak uniklo zrážke s mestským autobusom. 

Veľká obleva prebudila zo zimného spánku včielky. iReportér Cyril Siman nakrúcal vo výške 800 metrov nad morom.

Lyžiarske stredisko Drozdovo pri Novej Bani praskalo vo švíkoch. Podmienky na lyžovanie sú podľa iReportéra Vladimíra Vraníka celkom dobré.

iReportér Boris Kolenka nakrúcal v lyžiarskom stredisku Július vo Vyšnom Slanom. Poslal zaujímavé zábery z idúceho vleku.

Množstvo snehu, výborné podmienky, slniečko, teploty do mínus 11. stupňov. Ski park Vyšné Ružbachy sa hemží návštevníkmi zimného športu.. Na vlekoch vládne režim OP - covid - 19. Video poslal iReportér Radoslav Babjarčík.

Krásne zábery zo salaša Krajinka neďaleko Ružomberka poslal iReportér Vladimír Vraník. Obľúbený salaš ponúka výborné produkty vyrobené z kravského či ovčieho mlieka. Zvieratá chovajú priamo nad salašom.

Keď se oteplí v Liptovskom Mikuláši, môžete pozorovať parádny výhľad na okolité hrebene hôr. Nakrúcal iReportér Pavel Hajko. iReportér poslal i prianie do Nového roku.

Celý budúci rok vám prajeme výhľady ako má tento pes iReportérky Martiny Zemkovej. Za videá ďakujeme. Môžete ich posielť i Vy prostredníctvom aplikácie iReportér z Vašho mobilného telefónu. Tie najlepšie radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM