ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

17.02.2023 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Zimné počasie praje výstavám. Naši iReportéri navštívili kozmickú výstavu, súťaž mačiek, ale aj fašiangový sprievod či dedinský ples. Vybrali sme najlepšie videá , ktoré ste nám poslali cez aplikáciu iReportér.  Poďme sa na ne pozrieť.

Ako keby to boli zábery z romantického amerického filmu. Nakrútil ich iReportér Jaro Karak. Parný vlak smeruje zasneženou krajinou do Brezna. 

iRepotér Roman Artim nakrútil video z fašiangového sprievodu folkórneho súboru Liptov z Ružomberka v Múzeu Liptovskej Dediny v Pribyline.

Pozvánku na zaujímavú výstavu Cosmos Discovery v Bratislave poslal iReportér Vladimír Vraník. Na výstave sa návštevníci mohli pokochať exponátmi svetovej kozmonautiky a astronómie. 

V športovej hale vo Viničnom sa konala veľká medzinárodná výstava mačiek. Na mieste bol i iRepotér Zdenko Sigmund.

V obci Ľubeľa neďaleko Liptovského Mikuláša sa plesalo. Podľa svedectva iReportéra Mariána Hrnčiara sa 200 účastníkov náramne bavilo. 

iReportérka Anna Vicianová hlási, že Záhorie je bez snehu. Z toho má radosť miestna zver, ktorá má k dispozícii dostatok potravy. 

Ivan Zámečník nakrútil na Záhori prelet husí. Na nebi držali vtáci typickú šípovú formáciu. 

Najväčšie talianske futbalové derby – zápas Inter AC Milán navštívil iReportér Vladimír Martinec. Poslal video zachytávajúce predzápasovú atmosféru veľkého súboja.

iReportér Richard Truska vycestoval, aby sa zohrial v neďalekom Dubaji. Nakrútil miestnu fontánovú show, ktorá potešila turitov i okoloidúcich. 

iReportér Anotnije Levičnanin nakrúcal v skiareáli Bezovec pri Piešťanoch. Panovalo tu krásne počasie. Za všetky videá od našich iReportérov ďakujeme. Svoje zábery môžete posielať i vy cez mobilnú aplikáciou iReportér RTVS. Tie najlepšie radi odvysielame v televízii.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM