ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

05.10.2020 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Najlepšie videá odvysiela RTVS v Ranných správach každý pondelok. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A je tu výber toho najlepšieho, čo nakrútili naši iReportéri, ktorí posielajú videá k nám do redakcie cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS, ktorú si aj vy môžete sami stiahnuť do svojho mobilného telefónu. Za videá ďakujeme, poďme sa na ne pozrieť.

Zábery z Levoče poslal do redakcie RTVS iReportér Martin Kokavec. Nakrúcal, ako si Levočania pripomínajú 25. výročie od návštěvy Svätého Otca Jana Pavla II. v meste.

iReportér Tomáš Zahradník pohotovo nakrútil likvidáciu nehody v Prešove. Autá do seba narazili na Záhradnej ulici.

iReportérka Estera Lukačková nakrúcala pozemnú lanovku, ktorá vedie zo Starého Smokovca na Hrebienok. Upozorňuje, že z dôvodu opráv nebude lanovka premávať až do 13. novembra.

Na záberoch iReportéra Romana Artima vidíte vystúpenie hudobnej skupiny Leto s Monikou. Kapela vystúpila počas literárneho festivalu v kníhkupectve Artforum v Košiciach.

Prekrásne zábery východu slnka v Ružomberku poslal cez aplikáciu iReportér RTVS Ján Dlutko.

iReportér Daniel Imriška poslal video z Barcelony. Nakrúcal v zábavnom parku Tibidabo, ktorý je najstarším fungujúcim zábavným parkom v Španielsku a tretím najstarším v Európe. Prvé atrakcie začali fungovať už v roku 1905.

V Trnave začal cyklus odborných prednášok o sakrálnych artefaktoch mesta a okolia. Prvé prednášky sa uskutočnili v monumentálnej trnavskej katedrále svätého Jána Krstiteľa. Nakrúcal iReportér Marián Nomilner.

iReportér Ján Margeta nakrúcal v lesoch na Horehroní. Pokochajte sa tichom lesa a krásnymi hríbami. Všetkým autorom ďakujeme za to, že posielajú svoje videá cez aplikáciu iReportér. Najlepšie videá radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM