ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery v relácii Regina

RTVS odvysielala ďalšie zábery v relácii Regina

19.02.2021 – Katarína Korcová

Dňa 17.2. odvysielala RTVS ďalšie zábery v relácii. Nakrúcajte zauímavosti vo vašom regióne a videá pošlite do redakcie prostredníctvom aplikácie iReportér.

Posielajte zábery z vášho regiónu a vaše video odvysiela RTVS! Zaujíma nás, kam sa chodíte prechádzať v dobe pandémie alebo kam si občas vyrazíte na turistiku, zábery zimných športov a zimnej krajiny. Vaše video odvysiela televízia v relácii Regina. V regióne Suchodolie v Bánovskom okrese ľudia korčuľujú na poli kde zamrzla voda po jesenných dažďoch. Video nakrútil Štefan Urbanovský.

Korčuľovalo sa aj na Mlynskom náhone v Košiciech. Video zachytil iReportér Boris Kolenka.

Videá od iReportérov boli v relácii Regina odvysielané v 38:16.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14356/260791#2298

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM