ireporter

RTVS VYSIELA ZÁBERY OD iREPORTÉROV V RELÁCII REGINA

RTVS VYSIELA ZÁBERY OD iREPORTÉROV V RELÁCII REGINA

11.08.2019 – Katarína Korcová

V relácii Regina boli odvysielané ďalšie zábery od iReportérov. Nakrúcajte zaujímavé miesta na Slovensku a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

Nakrúcajte zaujímavosti vašich regiónov a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Zaujíma nás príroda, historické pamiatky i kultúrne udalosti. Pozrite si najnovšie zábery, ktoré boli v relácii Regina odvysielané. Nádherný výhľad z rozhľadne Radošinka zaznamenal na úvodnom videu iReportér Miroslav Krasňanský. Rozhľadňa sa nachádza na pomedzí obcí Čab, Šurianky a Nové Sady v okrese Nitra.

Na Oravskej priehrade nakrúcal Andrej Schvantner. 

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14356/194998

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM