ireporter

SIVÁ BRADA OČAMI iREPORTÉRA: Nakrúcajte zaujímavosti Slovenska

SIVÁ BRADA OČAMI iREPORTÉRA: Nakrúcajte zaujímavosti Slovenska

07.11.2018 – Katarína Korcová

Radi navštevujete zaujímavé miesta na Slovensku? Nakrúcajte krásy Slovenska, prírodu, historické pamiatky alebo kultúrne udalosti vo vašom regióne a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Na travertínovej kope Sivá Brada nakrúcal Radoslav Babjarčík.

Travertínová kopa Sivá Brada sa nachádza neďaleko Spišského Podhradia. Na jej vrchole vyviera minerálny prameň vytvárajúci malé jazierko a ďalšie minerálne pramene vyvierajú v okolí. Jedná sa o národnú prírodnú rezerváciu. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil iReportér Radoslav Babjarčík. 

Termálny gejzír na Sivej Brade produkuje množstvo vody, ktorá vytvára zaujímavý vápenatý útvar. 

Na Sivej Brade sa nachádzajú aj nebezpečné smrtné jamy, ktoré vylučujú zo zeme oxid uhličitý. 

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM