ireporter

SKAUTI ODOVZDALI PREZIDENTOVI KISKOVI BETLEHEMSKÉ SVETLO

SKAUTI ODOVZDALI PREZIDENTOVI KISKOVI BETLEHEMSKÉ SVETLO

18.12.2017 – Katarína Korcová

Skauti odovzdali betlehemské svetlo prezidentovi Andrejovi Kiskovi na Námestí sv. Egídia v Poprade. Pozrite si video od Radoslava Babjarčíka.

Slovenskí skauti sa vo viedenskom rímskokatolíckom kostole sv. Františka z Assisi zúčastnili ceremónie odovzdávania betlehemského svetla, ktoré priviezli na Slovensko a na Námestí sv. Egídia v Poprade ho slávnostne odovzdali prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Skauti budú betlehemské svetlo roznášať po celom Slovensku a doručia ho do viac ako 330 miest a obcí. Prinesú ho aj do nemocníc, azylových domov či domovov sociálnej a opatrovateľskej starostlivosti. Betlehemské svetlo sa vďaka skautom dostane aj na najvyššie položené obývateľné miesto na Slovensku - Lomnický štít.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM