ireporter

SPIŠSKÝ HRAD OČAMI iREPORTÉRKY: Pozrite si exkluzívne zábery

SPIŠSKÝ HRAD OČAMI iREPORTÉRKY: Pozrite si exkluzívne zábery

13.06.2018 – Katarína Korcová

Obľubujete výlety do prírody a radi navštevujete kultúrne pamiatky? Nakrúcajte krásy Slovenska a videá pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zábery Spišského hradu od iReportérky Jitky Rösslerovej.

Spišský hrad je zrúcanina hradu, ktorá sa vypína nad mestom Spišské Podhradie. Nachádza na vrchole travertínovej kopy Spišský hradný vrch. Spišský hrad je jedným z najväčších hradných komplexov v strednej Európe. Jedná sa o kultúrnu národnú pamiatku, ktorá je od roku 1993 je zapísaná na Zozname Svetového dedičstva UNESCO. Pozrite si zábery Spišského hradu, ktoré nakrútila iReportérka Jitka Rösslerová.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM