ireporter

ŠTRBSKÉ PLESO OTVORILO LYŽIARSKU SEZÓNU

ŠTRBSKÉ PLESO OTVORILO LYŽIARSKU SEZÓNU

01.12.2017 – Katarína Korcová

Po príchode prvého snehu na územie Slovenska sa zima opäť hlási o slovo. Na Štrbskom plese bola otvorená lyžiarska sezóna. Pozrite si video od iReportéra Stefana Poljakovica.

Milovníci zimných športov si konečne prídu na svoje. Štrbské pleso privítalo otvorením lyžiarskej sezóny prvých návštevníkov. Video nakrútil Stefan Poljakovic.

Štrbské pleso je najvyššie položená turisticko-liečebná osada vo Vysokých Tatrách, ktorá sa rozkladá na južnom brehu jazera Štrbské pleso. Zároveň sa jedná o najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku.  Najvyšším bodom v stredisku je Solisko s nadmorskou výškou 1825 metrov. Jeho južné svahy ponúkajú  9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré využívajú nielen rodiny s deťmi ale aj pokročilí lyžiari. Solisko poskytuje unikátny výhľad na Podtatranskú kotlinu, Kriváň a Nízke Tatry.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM