ireporter

STREDOVEKÉ DNI V HLOHOVCI: Zábery nakrútila Bronislava Kurciniková

STREDOVEKÉ DNI V HLOHOVCI: Zábery nakrútila Bronislava Kurciniková

26.06.2018 – Katarína Korcová

V Zámockej záhrade v Hlohovci sa konal 5.ročník podujatia s názvom Stredoveké dni v Hlohovci. Organizátori poukázali na atmosféru stredoveku bohatým sprievodným programom.

V Zámockom parku v Hlohovci sa uskutočnil 5.ročník historického podujatia Stredoveké dni, ktorého súčasťou bol bohatý sprievodný program. Na festivale nechýbali dobové kostýmy, sokoliari, súboje žoldnierov či rytiersky turnaj na koňoch. Návštevnici si mohli pochutnať aj na stredovekom jedle. Pozrite si zábery, ktoré nakrútila iReportérka Bronislava Kurciniková. 

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM