ireporter

TRNAVSKÉ KULTÚRNE LETO NA KORZE: Nakrúcal Marián Nomilner

TRNAVSKÉ KULTÚRNE LETO NA KORZE: Nakrúcal Marián Nomilner

14.08.2021 – Katarína Korcová

Trnavské kultúrne Leto na korze spestruje letné večery Trnavčanom už takmer desaťročie. Pozrite si zábery od iReportéra Mariána Nomilnera.

Trnavské kultúrne Leto na korze spestruje letné večery Trnavčanom už takmer desaťročie. Mesto od 2. júla pripravilo na každý deň koncerty domácich či hosťujúcich hudobníkov a veľkú pozornosť venovalo aj programom pre najmenších vždy v stredu, piatok a v nedeľu o 18 hodine. V stredu 11. augusta deti zaujalo divadelné predstavenie z tvorivej dielne Theatre Fortissimo pod názvom Kráľ Šašo. V titulnej úlohe sa predstavil Vlado Kulíšek, ktorý patrí medzi výrazné osobnosti slovenskej ale aj českej pantomímy. Zábery nakrútil Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM