ireporter

TRNAVSKÝ JARMOK 2021: Video nakrútil Marián Nomilner

TRNAVSKÝ JARMOK 2021: Video nakrútil Marián Nomilner

12.09.2021 – Katarína Korcová

V dňoch 9. - 12. septembra prebieha v Trnave Tradičný trnavský jarmok. Pozrite si zábery, ktoré zaznamenal iReportér Marián Nomilner.

Tohtoročný Tradičný trnavský jarmok, premenovaný na Jarmočný víkend, sa konal v réžii aktuálnych protipandemických opatrení. Bol preto skromnejší a menej grandiózny, ako ho poznáme z predchádzajúcich rokov. I napriek obmedzeniam, na svoje si prišli nielen deti, ale aj dospelí. Nechýbali stánky s rôznym jarmočným tovarom, stánky s občerstvením či rôzne atrakcie alebo kolotoče. Čo je však najdôležitejšie, nechýbala ani dobrá nálada. Užiť si chvíle plné jarmočnej pohody, umocnenej krásnym slnečným počasím, prišlo nečakane veľa ľudí, a to nielen z Trnavy, ale aj širokého okolia. Pozrite si zábery od Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM