ireporter

TRNAVSKÝ NOVOROČNÝ BEH 2018: Pozrite si video od Mariána Nomilnera

TRNAVSKÝ NOVOROČNÝ BEH 2018: Pozrite si video od Mariána Nomilnera

02.01.2018 – Katarína Korcová

Na Trojičnom nnámestí v Trnave sa uskutočnil 31. ročník Memoriálu Ladislava Kmeča - Trnavský novoročný beh. Video z bežeckých pretekov nakrútil iReportér Marián Nomilner.

V Trnave na Trojičnom námestí sa uskutočnil 31. ročník Trnavského novoročného behu, ktorého sa zúčastnili deti aj dospelí. Žiaci do 15 rokov absolvovali jeden okruh v dĺžke 1,5 km, dospelí štyri okruhy v celkovej dĺžke 6 km. Usporiadateľom podujatia bolo mesto Trnava, technickým realizátorom Atletický klub AŠK Slavia Trnava. Trnavský novoročný beh sa uskutočnil v rámci Trnavskej bežeckej trilógie, ktorej súčasťou je aj Zimný beh zdravia a Trojkráľová šestka. Pozrite si viedeo od iReportéra Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM