ireporter

V DEMÄNOVSKEJ DOLINE VYHLÁSILI TRETÍ STUPEŇ POVODŇOVEJ AKTIVITY

V DEMÄNOVSKEJ DOLINE VYHLÁSILI TRETÍ STUPEŇ POVODŇOVEJ AKTIVITY

13.11.2019 – Katarína Korcová

MIMORIADNA SITUÁCIA NA SLOVENSKU: Meteorológovia vydali výstrahy pred dažďom, ktoré platia vo všetkých krajoch. Posielajte zábery aktuálneho počasia vo vašom okolí!

Na území Slovenska intenzívne prší. Pre Bratislavský, Trnavský, Nitriansky a Trenčiansky kraj vydali meteorológovia výstrahy prvého stupňa. Pre Bánskobystrický, Košický, Žilinský a Prešovský kraj platia výstrahy druhého stupňa. Tretí stupeň povodňovej aktivity je aktuálne vyhlásený v okresoch Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Gelnica. Posielajte zábery z vášho okolia prostredníctvom aplikácie iReportér! Pozrite si zábery z Brezna, ktoré nakrútil iReportér Jaro Karak.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM