ireporter

V KEŽMARSKEJ GALÉRII VYSTAVUJE SVOJE DIELA UZNÁVANÝ MALIAR MABE

V KEŽMARSKEJ GALÉRII VYSTAVUJE SVOJE DIELA UZNÁVANÝ MALIAR MABE

27.09.2017 – Katarína Korcová

V Galérii u anjela v Kežmarku prebieha v dňoch od 22.9. do 4.11. výstava diel uznávaného maliara Petra Horniaka, ktorý používa pseudonym Mabe. Výstavu s názvom Mabe - Druhá strana nakrútil iReportér Marek Hosa.

Peter Horniak, vystupujúci pod pseudonymom Mabe, je uznávaným slovenským maliarom v Európe i v zámorí. Jeho obrazy visia v galériách či súkromných zbierkach v Bratislave, Prahe, Zurichu, vo Viedni, v Moskve, Belehrade, Poľsku, Macedónsku, na Novom Zélande a dokonca i v Austrálii. Video z výstavy v Kežmarku poslal do spravodajstva iReportér Marek Hosa.

Záber na olejomaľby Petra Horniaka v Galérii u anjela..

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcacie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM