ireporter

V KOŠICIACH SA KONALA PREDNÁŠKA O APLIKÁCII iREPORTÉR

V KOŠICIACH SA KONALA PREDNÁŠKA O APLIKÁCII iREPORTÉR

25.04.2018 – Katarína Korcová

Na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach sa uskutočnila prednáška o aplikácii iReportér. Pozrite si video od Jána Melikanta.

RTVS predstavila aplikáciu iReportér na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Aplikácia iReportér umožňuje posielať videá z ulice priamo na obrazovku RTVS. Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu alebo nahrávajte svoje videá na webe. Vaše zábery sa môžu objaviť na obrazovkách televízie. Video z prednášky v Košiciach poslal do spravodajstva Ján Melikant.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM