ireporter

V NÁRODNOM ŽREBČÍNE V TOPOĽČIANKACH SA KONÁ DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V NÁRODNOM ŽREBČÍNE V TOPOĽČIANKACH SA KONÁ DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

30.04.2018 – Katarína Korcová

V Národnom žrebčíne v Topoľčiankach sa každoročne na 1. mája koná Ďeň otvorených dverí. Pozrite si video od Bronislavy Kurcinikovej.

Obec Topoľčianky (okres Zlaté Moravce) leží v hornej časti Požitavskej nížiny, obkolesená svahmi Považského Inovca a Tribečského pohoria. Pýchou obce je rozsiahly anglický park, v ktorom stojí zachovalý klasicistický kaštieľ. Na 1. mája sa v Národnom žrebčíne v Topoľčiankach každoročne koná Deň otvorených dverí, ktorý je spojený s galaprogramom, v ktorom býva pre návštevníkov otvorená historická jazdiareň či Múzeum koní. Súčasťou Dňa otvorených dverí v Topoľčiankach je aj prehliadka archívov vína a pivníc Vinárskych závodov a degustácia vín. Verejnosti je prístupná taktiež prehliadka Izby ľudových tradícií a prekrásnych krojov. Pozrite si video, ktoré poslala do spravodajstva Bronislava Kurciniková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM