ireporter

V PROGRAME POČASIE BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE ZÁBERY iREPORTÉROV

V PROGRAME POČASIE BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE ZÁBERY iREPORTÉROV

30.11.2018 – Katarína Korcová

Jeseň je v plnom prúde a pomaly sa blíži zima. Na niektorých miestach Slovenska sa už objavil prvý sneh. Pozrite si výber videí aktuálneho počasia, ktoré boli použité vo vysielaní RTVS.

Aké počasie panuje vo vašom okolí? Prevláda vo vašom regióne ešte stále typická jeseň alebo už začína prichádzať zima? Na niektorých miestach Slovenska poriadne nasnežilo. Pozrite si aktuálne zábery počasia od iReportérov. Úvodné video mrazivého rána na Čertovici poslal do spravojstava Jaro Karak.

V Kvetnici pri Poprade nakrúcala Estera Lukačková. iReportérka zaznamenala fascinujúci pohľad na Tatry. 

Na poslednom zábere môžetete vidieť hmlisté ráno v Bardejove. Autorom videa je František Lakata.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM