ireporter

V RAKÚSKU VYBUCHLA STANICA PLYNU: iReportéri nakrúcajú videá

V RAKÚSKU VYBUCHLA STANICA PLYNU: iReportéri nakrúcajú videá

12.12.2017 – Katarína Korcová

V rakúskom Baumgartene nedaleko slovenských hraníc došlo k veľkému výbuchu. Pozrite si video, ktoré nakrútil iReportér Jozef Selecký.

Výbuch na zbernej stanici plynu v Baumgartene v blízkosti slovenských hraníc si vyžiadal jednu obeť a niekoľko zranených. Na mieste zasahovali hasiči, záchranári a dva policajné vrtuľníky. Výbuch, ktorého príčinou bola údajne technická porucha, nastal v primárnom distribučnom centre zabezpečujúcom dodávky plynu pre priemyselné objekty.Úvodné video nakrútil Jozef Selecký. Podľa slov iReportéra trval požiar približne 20 minút.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM