ireporter

V RELÁCII AHOJ SLOVENSKO BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE ZÁBERY OD iREPORTÉROV

V RELÁCII AHOJ SLOVENSKO BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE ZÁBERY OD iREPORTÉROV

08.11.2017 – Katarína Korcová

Relácia Ahoj Slovensko pravidelne vysiela videá od iReportérov. Radi cestujete a navštevujete nezvyčajné miesta? Nakrúcajte krásy Slovenska, historické pamiatky či kultúrne akcie vo Vašom okolí. Ak sa vo Vašom regióne deje niečo zaujímavé, pošlite zábery do spravodajstva prostredníctvom aplikácie. Pozrite si najnovšie videá od iReportérov.

V úvodnom videu môžete vidieť krásne prostredie nitrianskeho parku, ktoré nakrútil Oliver Šantavý.

Jednou z tém bola aj starostlivosť o autobusové zastávky v slovenských obciach a mestečkách.  Video zastávky Saleziánska v Žiline v blízkosti Strednej odbornej školy sv. Jozefa Robotníka poslal do spravodajstva iReportér Daniel Imriška.

Novú ružencovú záhradu so sochou Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči poslal do spravodajstva prostredníctvom aplikácie Radoslav Babjarčík.

Video tanečného krúžku na strednej odbornej škole sv. Jozefa Robotníka nakrútil iReportér Pavol Dzivý.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM