ireporter

V RELÁCII REGINA BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE VIDEÁ OD iREPORTÉROV

V RELÁCII REGINA BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE VIDEÁ OD iREPORTÉROV

25.03.2020 – Katarína Korcová

Slovensko v týchto dňoch čelí hrozbe nákazy koronavírusom. Pozrite si videá od iReportérov za uplynulé dni, ktoré odvysielala RTVS v relácii Regina.

Jarné práce na poli nepočkajú ani v čase karantérny. To, ako sa rozbehli, zaznamenal na úvodnom videu zo Senca Vladimír Vraník. iReportér stihol zachytiť aj to, ako sa deti počas trvania povinných prázdnin hravou formou učia doma. 

Na ďalších záberoch zachytili iReportéri veľkolepý potlesk pre zdravotníkov a hasičov, ktorý sa uskutočnil dňa 20.3. o 20:00 hod. V Košiciach nakrúcal iReportér Marian Michalov.

Na sídlisku Juh v Poprade nakrúcala iReportérka Estera Lukačková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM