ireporter

V RELÁCII ZÁZRAČNÝ ATELIÉR BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE VIDEÁ

V RELÁCII ZÁZRAČNÝ ATELIÉR BOLI ODVYSIELANÉ ĎALŠIE VIDEÁ

30.12.2020 – Katarína Korcová

Posielajte zábery do relácie Zázračný ateliér a vaše video odvysiela RTVS. Pozrite si zábery z pečenia vianočných perníčkov v podaní Oliverka Fejerčáka a Adelky Medveckej.

Zázračný ateliér je program pre najmenšieho diváka, ktorý učí deti najrôznejším zručnostiam. Nakrúťte video svojho výtvarného dielka, dielka zo záhrady alebo maškrtu z kuchyne, ktoré ste vytvorili na základe nápadov a receptov z tohto zábavného programu. Na tohtoročné Vianoce sa pripravovali aj Oliverko Fejerčák a Adelka Medvecká. Pozrite si zábery z pečenia perníčkov.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM