ireporter

V TRNAVE SA KONALA UDALOSŤ POD NÁZVOM MÁJOVÝ KVET

V TRNAVE SA KONALA UDALOSŤ POD NÁZVOM MÁJOVÝ KVET

09.05.2018 – Katarína Korcová

Na Trojičnom námestí v Trnave sa uskutočnila udalosť pod názvom Májový kvet, ktoré sa každoročne koná pri príležitosti Dňa matiek. Pozrite si video z deviateho ročníka tohto podujatia.

Na Trojičnom námestí v Trnave sa od 9. do 11. mája sa uskutočnilo podujatie pod názvom Májový kvet, ktoré poteší najmä záhradkárov, ale aj milovníkov kvetín a dekorácií. Ponuka záhŕňala širokú škálu kvetín, rastlín, bylín a rôznych dekoračných a úžitkových predmetov. Májový kvet sa každoročne uskutočňuje pri príležitosti Dňa matiek. Na deviatom ročníku tejto udalosti sa predstavili aj deti z materských škôl, ktoré potešili svojím vystúpením. Okrem nich sa predstavili aj študenti Strednej odbornej školy obchodu a služieb zo svojimi stolárskymi výrobkami a pre milovníkov kaktusov bola  určená výstava klubu Islava na nádvorí radnice. Pozrite si video z udalosti Májový kvet, ktorá zaznamenal iReportér Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM