ireporter

V TRNAVE SA USKUTOČNIL 6. ROČNÍK BARMANSKEJ SÚŤAŽE ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL

V TRNAVE SA USKUTOČNIL 6. ROČNÍK BARMANSKEJ SÚŤAŽE ŽIAKOV STREDNÝCH ŠKÔL

19.11.2018 – Katarína Korcová

Na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trnave sa uskutočnil 6. ročník barmanskej súťaže žiakov stredných škôl. Zábery nakrútil Marián Nomilner.

Na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trnave na Lomonosovovej ulici č. 6 sa dňa 16. novembra 2018 po dvojročnej prestávke uskutočnil 6. ročník barmanskej súťaže žiakov stredných škôl. Súťaže sa zúčastnilo 12 žiakov, ktorí reprezentovali svoje školy. Súťažilo sa v troch disciplínach: v príprave a miešaní alkoholických a nealkoholických nápojov – drinkov a v otváraní a nalievaní šumivého sektu – šampusu. Odborným garantom súťaže bola Slovenská barmanská asociácia.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM