ireporter

VEĽKÁ NOC PRINIESLA NA NAŠE ÚZEMIE VÝRAZNÉ OCHLADENIE

VEĽKÁ NOC PRINIESLA NA NAŠE ÚZEMIE VÝRAZNÉ OCHLADENIE

01.04.2018 – Katarína Korcová

Chlad, sneženie, sychravo, veterno a dážď. Aj takto by sa dalo definovať tohtoročné sviatočné počasie na našom území. Pozrite si aktuálne zábery, ktoré nakrútili iReportéri.

Začiatok apríla sa nesie v znamení výrazného ochladenia. Na niektorých miestach Slovenska okrem dažďa aj nasnežilo. Pozrite si zábery sychravého chladného počasia a rozvodnených riek, ktoré nakrútili naši iReportéri. Sneženie v Poprade zaznamenala na úvodnom videu Estera Lukačková.

V Snine nakrúcala iReportérka Monika Jurčišinová. Na záberoch môžete vidieť panorámu upršaného mesta..

.. a rozvodnenú rieku Cirocha.

Veterné počasie v Novej Bani zachytila svojim objektívom Tatiana Marušková.

Na Orave poriadne nasnežilo. Autorom videa je Michal Hruda.

Posledné video pochádza z okresu Trebišov. Záber rozvodnenej rieky Roňava v obci Michaľany poslal do spravodajstva Zdenko Ihnát.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM