ireporter

VEĽKONOČNÁ VÝSTAVA POĽSKÉHO ZBERATEĽA WILFRIEDA DE MEYERA V KTC BARDEJOV

VEĽKONOČNÁ VÝSTAVA POĽSKÉHO ZBERATEĽA WILFRIEDA DE MEYERA V KTC BARDEJOV

07.03.2018 – Katarína Korcová

V galérii Poľsko-slovenského domu prebieha výstava poľského zberateľa Wilfrieda de Meyera s veľkonočnou tematikou. Pozrite si video, ktoré nakrútil František Lakata.

Kultúrno-turistické centrum Bardejov (KTC) pôsobí ako mestská rozpočtová organizácia. Vo svojich priestoroch na Radničnom námestí, ale aj mimo nich, organizuje medzinárodné výstavy a prezentácie umelcov, záujmových organizácií, turisticky atraktívnych lokalít v regióne a zahraničí, či mnoho ďalších zaujímavých podujatí. KTC Bardejov prevádzkuje aj Poľsko - slovenský dom, v ktorom práve prebieha výstava poľského zberateľa Wilgrieda de Meyera. Záber z galérie poslal do spravodajstva František Lakata.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM