ireporter

VESMÍRNY HALLOWEEN V TRNAVE: Pozrite si zábery z podujatia

VESMÍRNY HALLOWEEN V TRNAVE: Pozrite si zábery z podujatia

29.10.2018 – Katarína Korcová

V Trnave sa uskutočnilo podujatie "Vesmírny Halloween". Usporiadatelia pripravili pre deti pestrý program plný zábavy. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil iReportér Marián Nomilner.

V obchodnom stredisku City Arena v Trnave sa konalo podujatie s názvom Vesmírny Halloween. Usporiadatelia pripravili pre deti jedinečnú interaktívnu show plnú zábavy v modernom poňatí. Nechýbali ani tvorivé dielne pod vedením skúsených lektoriek z dielničky u Zlatej priadky či halloweenske maľovanie na tvár. Pozrite si video od Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM