ireporter

VIANOČNÝ DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V TRNAVE

VIANOČNÝ DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V TRNAVE

15.12.2018 – Katarína Korcová

Na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trnave sa uskutočnil Vianočný deň otvorených dverí. Video zaznamenal iReportér Marián Nomilner.

Na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trnave na Lomonosovovej ulici č. 6 sa 13. decembra 2018 uskutočnil Vianočný Deň otvorených dverí. Budúci žiaci ale aj ich rodičia mohli získať informácie o možnosti štúdia na tejto škole. Súčasní žiaci sa mohli popýšiť svojimi vedomosťami a tiež remeselnou zručnosťou v podobe praktických ukážok. Celé podujatie sa nieslo v slávnostnej predvianočnej atmosfére. Zábery z podujatia nakrútil Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM