ireporter

VO VYSIELANÍ RTVS BOLI POUŽITÉ ĎALŠIE ZÁBERY OD iREPORTÉROV

VO VYSIELANÍ RTVS BOLI POUŽITÉ ĎALŠIE ZÁBERY OD iREPORTÉROV

05.11.2018 – Katarína Korcová

RTVS pravidelne vysiela zábery od iReportérov v programe Počasie. Nakrúcajte aktuálne počasie vo vašom regióne a video pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie. Pozrite si najnovšie zábery, ktoré boli použité vo vysielaní.

Jeseň je už v plnom prúde. Nakrúcajte zábery pestrofarebnej prírody vo vašom okolí a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si najnovšie zábery, ktoré RTVS odvysielala v programe Počasie. V Stupave nakrúcala Anna Vicianová, ktorá na úvodnom videu zaznamenala plávajúce labute v rieke Malina.

Druhé video zachytil svojim objektívom iReportér František Lakata. Pozrite si video jsenného počasia v okrese Medzilaborce.

Novembrová hmla nad Breznom očami Jara Karaka.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM