ireporter

VO VYŠNÝCH RUŽBACHOCH SA LYŽUJE AJ NAPRIEK NEPRIAZNI POČASIA

VO VYŠNÝCH RUŽBACHOCH SA LYŽUJE AJ NAPRIEK NEPRIAZNI POČASIA

28.12.2017 – Katarína Korcová

V kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy sa lyžuje aj napriek nepriazni počasia. Zjazdovka lyžiarskeho strediska Ski park je umelo zasnežovaná technickým snehom. Pozrite si video od Radoslava Babjarčíka.

Lyžiarske stredisko Ski park je moderne vybavené lyžiarske stredisko s kvalitne upravenými a udržiavanými zjazdovkami. Rozprestiera sa na severe Slovenska v okrese Stará Ľubovňa v blízkosti národného parku Pieniny v nadmorskej výške 624 m.n.m. s prevýšením  do 808 m.n.m. Celková dĺžka zjazdových tratí je 2,4 km. Stredisko ponúka možnosť denného aj nočného lyžovania. Zjazdovka lyžiarskeho strediska je momentálne kvôli nepriazni počasia zasnežovaná technickým  snehom. Pozrite si video, ktoré nakrútil iReportér Radoslav Babjarčík.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM