ireporter

ZÁBERY Z MARIÁNSKEJ HORY: Radoslav Babjarčík nakrútil krásy Levoče

ZÁBERY Z MARIÁNSKEJ HORY: Radoslav Babjarčík nakrútil krásy Levoče

07.11.2017 – Katarína Korcová

Radoslav Babjarčík nakrúca impozantné videá na krásnych miestach Slovenska. Jeho najnovšie zábery pochádzajú z Mariánskej hory v Levoči. Posielajte videá zo zaujímavých miest prostredníctvom aplikácie iReportér.

V úvodnom videu môžete vidieť sochu Panny Márie od Petra Mesároša stojacej uprostred ružencovej záhrady, ktorá je projektom Michala Benčatu.

Druhý záber od Radoslava Babjarčíka zobrazuje pohľad na oltár v bazilike Navštívenia Panny Márie.

Mariánska hora v Levoči je najväčšie pútnicke miesto na Slovensku. Hlavná mariánska púť sa koná každoročne prvú júlovú nedeľu. Sväté omše sa počas roka konajú každú nedeľu popoludní s výnimkou zimného obdobia.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM