ireporter

ZACHRÁŇME SPOLU ŽIVOTY: Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie

ZACHRÁŇME SPOLU ŽIVOTY: Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie

21.01.2021 – Katarína Korcová

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus pod názvom "Zachráňme spolu životy". Pošlite zábery z testovania vo vašom meste či obci prostredníctvom aplikácie iReportér. Vaše video odvysiela RTVS v relácii Regina.

Od 18. do 26.januára prebieha na Slovensku celoplošné testovanie na ochorenie COVID-19. Ako prebieha testovanie vo vašom regióne? Pošlite svoje zábery do redakcie RTVS prostreníctvom aplikácie iReportér a televízia odvysiela vaše video v relácii Regina. Pozrite si zábery od iReportéra Tommyho Pohánku, ktorý nakrúcal pred nemocnicou vo Veľkom Krtíši.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM