ireporter

ZÁHRADKÁRSTVA SÚ OTVORENÉ: iReportéri nakrúcajú

ZÁHRADKÁRSTVA SÚ OTVORENÉ: iReportéri nakrúcajú

12.02.2021 – Katarína Korcová

Od 8.februára sú otvorené záhradkárstva a obchody so záhradným materiálom. Nakrúťte atmosféru v zahrádkárskych obchodoch a zábery pošlite do redakcie prostredníctvom aplikácie iReportér. Vaše video odvysiela RTVS v relácii Regina!

Zachyťte svojim objektívom atmosféru v záhradkárstvach a obchodoch so záhradným materiálom a vaše video odysiela RTVS v relácii Regina. Inšpirujte sa iReportérom Martinom Kokavcom, ktorý nakrúcal v záhradkárstve v Levoči. Predajcovia i zákazníci sú nadšení.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM