ireporter

ZAUJÍMA NÁS AKTUÁLNE POČASIE: Posielajte zábery z vášho okolia

ZAUJÍMA NÁS AKTUÁLNE POČASIE: Posielajte zábery z vášho okolia

12.03.2020 – Katarína Korcová

Nakrúcajte aktuálne počasie vo vašom regióne a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie. Pozrite si výber videí aktuálneho počasia od iReportérov.

Zima sa už blíži ku koncu a pomaly začína jar. Ako to vyzerá vo regióne? Nakrúťte krajinu vo vašom okolí a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie. Vaše video odvysiela RTVS v programe Počasie. Pozrite si zábery aktuálneho počasia na Slovensku, ktoré zaznamenali naši iReportéri. Hmlisté ráno v Bardejove zaznamenal na úvodnom videu Samuel Kendra. 

Oblačnosť na Liptove v obci Likavka zachytil na druhom videu Marián Švalec.

V okrese Poprad dnes nakrúcal iReportér Daniel Tóth. Pozrite si časozberné video prekrásnej dúhy vo Svite.

Na ďalšom videu môžete vidieť veterný a upršaný deň v obci Krahule v okrese Žiar nad Hronom. Autorom videa je Luboš Knoška.

A posledné - časozberné video od Estery Lukačkovej zobrazuje pohľad na oblačnosť nad Tatrami.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM