ireporter

ZHROMAŽDENIA "POSTAVME SA ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO" POKRAČUJÚ

ZHROMAŽDENIA "POSTAVME SA ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO" POKRAČUJÚ

15.04.2018 – Katarína Korcová

Protestné zhromaždenia s názvom Postavme sa za slušné Slovensko pokračujú v Bratislave a Humennom. Pošlite zábery zo zhromaždení prostredníctvom aplikácie.

Organizátori pochodov "Postavme sa za slušné Slovensko" naďalej žiadajú dôkladné vyšetrenie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej. Nakrúťte prostesty v Bratislave a Humennom a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si výber videí z predchádzajúcich zhromaždení, ktoré zaznamenali iReportéri. Úvodné video poslal do spravodajstva Marián Nomilner.

Na ďalšom videu môžete vidieť demonštráciu v Prievidzi. Autorkou videa je Lucia Hlinková.

V Skalici nakrúcal Tobias Valuch.

Protestné zhromaždenie v Piešťanoch zaznamenal na videu Juraj Valko.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM