ireporter

ZIMA SA BLÍŽI: Nádhernú panorámu obce Dedinky zaznamenala Saskia Kisová

ZIMA SA BLÍŽI: Nádhernú panorámu obce Dedinky zaznamenala Saskia Kisová

10.12.2018 – Katarína Korcová

Zima je už za dverami a niektoré miesta Slovenska už prikryla biela perina. Nakrúcajte videá snehobielej krajiny a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

Ako to vyzerá vo vašom regióne? Je u vás veterno, prší alebo už napadal prvý sneh? Posielajte videá aktuálneho počasia prostredníctvom aplikácie iReportér. Vaše zábery odvysiela RTVS v programe Počasie. Pozrite si fascinujúce video zasneženej obce Dedinky, ktoré nakrútila iReportérka Saskia Kisová.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM