ireporter

AUTONEHODA V OKRESE SABINOV: Auto dostalo šmyk a spadlo do priekopy

AUTONEHODA V OKRESE SABINOV: Auto dostalo šmyk a spadlo do priekopy

09.12.2017 – Katarína Korcová

Dopravná nehoda sa stala v okrese Sabinov smerom na Starú Ľubovňu. Auto dostalo šmyk a spadlo do priekopy. Pozrite si video od Radoslava Babjarčíka.

Neďaleko obce Rožkovany v okrese Sabinov došlo  k dopravnej nehode, pri ktorej osobný automobil dostal šmyk a spadol do priekopy. Príčinou nehody bola údajne zasnežená vozovka. Na miesto dorazili hasiči, dve policajné hliadky a záchranka, ktorá vodiča automobilu odviezla do najbližšej prešovskej nemocnice. Podľa slov iReportéra Radoslava Babjarčíka nešlo o vážne zranenia.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM