ireporter

ELEKTRIČKOVÁ TRAŤ NA ŠPITÁLSKEJ ULICI V BRATISLAVE JE SKOLAUDOVANÁ

ELEKTRIČKOVÁ TRAŤ NA ŠPITÁLSKEJ ULICI V BRATISLAVE JE SKOLAUDOVANÁ

19.12.2017 – Katarína Korcová

V Bratislave na Špitálskej ulici je skolaudovaná elktričková trať. Zatiaľ nie je jasné, kedy začnú po trati električky jazdiť. Pozrite si video od Viliama Šušku.

V Bratislave na Špitálskej ulici skolaudovali električkovú trať. Kedy po nej začnú električky jazdiť, zatiaľ nie je jasné. Bratislavský samosprávny kraj vydal na električkovú trať kolaudačné rozhodnutie, ktoré odovzdal v podateľni na bratislavskom magistráte predseda BSK Juraj Droba. Podľa slov riaditeľa odboru dopravy BSK Ladislava Csádera plynie lehota na odvolanie. Účastníci, ktorí sa môžu odvolať, sú bratislavský magistrát a Dopravný podnik Bratislava. Ak sa vzdajú odvolania, električky mô​žu začať premávať.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM