ireporter

GRAND PRIX TRNAVA 2022: Podujatie nakrútil Marián Nonmilner

GRAND PRIX TRNAVA 2022: Podujatie nakrútil Marián Nonmilner

21.11.2022 – Katarína Korcová

V Trnave sa uskutočnil cyklistický sviatok. Podujatie Grand Prix Trnava zaznamenal na videu iReportér Marián Nomilner.

Na Prednádraží v Trnave sa uskutočnil cyklistický sviatok. Na pretekárskej dráhe sa stretli cyklisti z rôznych krajín Európy, aby súťažili o Slovenský pohár v cyklokrose a tiež o body do slovenského i svetového rebríčka cyklokrosu. Grand Prix Trnava patrí už niekoľko rokov k stáliciam slovenských podujatí na poli obľúbeného športu. Pod organizačnou taktovkou trénera a riaditeľa pretekov Bohuslava Kujoviča ich pripravuje miestny cyklistický klub CK Olympik Trnava. Hlavným lákadlom boli UCI kategórie C2 mužov, žien a juniorov. Pozrite si zábery od iReportéra Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM