ireporter

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA U15 V HOKEJBALE: Pozrite si zábery z Novej Dubnice

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA U15 V HOKEJBALE: Pozrite si zábery z Novej Dubnice

27.04.2022 – Katarína Korcová

V Saleziánskom stredisku v Novej Dubnici sa uskutočnili Saleziánske majstrovstvá U15 v hokejbale. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil iReportér Daniel Imriška.

Predposledný aprílový víkend sa v saleziánskom stredisku v Novej Dubnici uskutočnili Saleziánske majstrovstvá Slovenska U15 v hokejbale. Zúčastnilo sa ich 6 tímov z celého Slovenska. Išlo už o 16. ročník tohto známeho turnaja. Začal sa svätou omšou, po ktorej nasledoval spoločný večer a vylosovanie hracích skupín. Hosťom večera bol Milan Vozár, odchovanec miestneho strediska a zlatý medailista z Majstrovstiev sveta v hokejbale z roku 2019. Sobota bola venovaná zápasom. Hralo sa takmer nepretržite dvanásť hodín. Spestrením bol exhibičný zápas Old Stars Nová Dubnica vs. Tréneri a vedúci tímov. Poslednému zápasu turnaja predchádzala nedeľná svätá omša s miestnymi farníkmi, ktorí následne prišli povzbudiť hráčov. O prvé miesto tu bojovali Bardejov a Námestovo, ktoré si nakoniec odnieslo medailu najcennejšiu. Medaile chlapcom odovzdával Branko Radivojevič, viacnásobný reprezentant Slovenska v hokeji a súčasný športový riaditeľ Dukly Trenčín. Video zaznamenal Daniel Imriška.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM