ireporter

MIKULÁŠSKE PLÁVANIE OTUŽILCOV V TRNAVE: Video nakrútil Marián Nomilner

MIKULÁŠSKE PLÁVANIE OTUŽILCOV V TRNAVE: Video nakrútil Marián Nomilner

06.12.2022 – Katarína Korcová

V Trnave sa konalo Mikulášske plávanie. Otužilci z Občianskeho združenia sa v mikulášskych odevoch stretli na Parnej v Kamennom mlyne. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil iReportér Marián Nomilner.

V Trnave uskutočnilo Mikulášske plávanie. Otužilci z Občianskeho združenia „Trnavskí Bíli Medvedi“ sa stretli pri splave na Parnej v Kamennom mlyne. Mnohí prišli v mikulášskych vtipných odevoch, v parochniach, rôznych čiapkach, pričom nechýbal samotný Mikuláš ani čert. Na mieste panovala dobrá nálada, keďže teplota vody nedosahovala ani 4 °C. Pre deti organizátori pripravili aj mikulášske sladkosti a koláčiky. Zábery nakrútil Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM