ireporter

MS V HOKEJI 2019: Posielajte zábery prostredníctvom aplikácie

MS V HOKEJI 2019: Posielajte zábery prostredníctvom aplikácie

10.05.2019 – Katarína Korcová

Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 sa konajú od 10. do 26.mája 2019. Natáčajte videá, ako fandíte a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

MS V HOKEJI 2019: Posielajte zábery prostredníctvom aplikácie

Od 10. do 26.mája sa na Slovensku konajú Majstrovstvá sveta v hokeji. Zápasy hostia Bratislava a Košice. Slovensko sa predstaví v A-skupine. Ako fandíte slovenským hokejistom? Nachádzate sa priamo na štadióne, doma alebo na námestí? Natočte videá, ako fandíte a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM